طراحی سایت برای وکلا

 وکالت حرفه ای شاخص و سرنوشت ساز در جامعه است.

امروزه با گسترش روز افزون استفاده از فضای مجازی و بازار خدمات آنلاین مشاوره در این حوزه افرادی که مشکلات حقوقی دارند به علت صرفه جویی در وقت و در دسترس بودن و هم چنین  اعتماد به وکلای شناخته شده در فضای اینترنت به این سمت سوق یافته و اقبال زیادی در استفاده از این خدمات نشان داده اند.

در نتیجه داشتن یک وبسایت با طراحی اختصاصی برای وکلا امروزه امری اجتناب ناپذیر است. 

رزومه وکلا

آگاهی از میزان سابقه کار و زمینه فعالیت هم چنین آدرس دفتر کار و شماره تماس و ایمیل بخشی اجتناب ناپذیر در طراحی سایت مخصوص وکلای محترم می باشد.

ُسیستم نوبت دهی آنلاین

استفاده از سیستم نوبت دهی آنلاین در سایت وکلا از مراجعه بدون هماهنگی موکلین و هم چنین تماس های بی مورد جلوگیری به عمل می آورد.

امکان چت آنلاین در واتساپ

استفاده از امکان چت آنلاین با واتساپ در سیستم وکلا تسریع در امر مشاوره آنلاین توسط وکلا را برای موکلین فراهم می آورد و از صرف وقت جهت مراجعه حضوری بی مورد جلوگیری به عمل می آورد.

اخبار و مجله حقوقی

یکی از الزامات سیستم های آنلاین حقوقی سئوی بالا در کلمات کلیدی حقوقی است .استفاده از وبلاگ اختصاصی وکلا با موضوعات حقوقی کمک قابل توجهی به شناخته شدن توسط موتور جستجو گر گوگل می نماید.

ٍثبت پرونده ها در سیستم

ثبت پرونده های موکلین در سیستم آنلاین سبب دسترسی آسان و مستقیم بر اساس شماره پرونده می تواند در صرفه جویی در زمان وکلای محترم و مراجعین آنها کمک قابل توجهی کند.

پنل ارسال پیامک

پنل ارسال پیامک به موکلان جهت آگاهی از روند پرونده از مراجعه غیر ضروری به دفتر وکلا و اطمینان موکل از پیگیری پرونده توسط وکلا کمک شایانی می کند.

درگاه پرداخت آنلاین

اتصال سیستم وکلا به درگاه پرداخت آنلاین امکان پرداخت هزینه مشاوره آنلاین را به راحتی امکان پذیر میسازد.

سفارش آنلاین لایحه و دادخواست

در سیستم وکلا امکان ثبت سفارش لایحه و دادخواست به صورت آنلاین و پرداخت هزینه توسط موکلین فراهم آمده است.

قالب های پیشنهادی برای سایت وکلا

internal_server_error <![CDATA[وردپرس &rsaquo; خطا]]> 500