بک لینک

میزان تاثیر بک لینک بر سئو سایت چقدر است؟

در مورد بک لینک ها به عنوان یک عامل مهم در رتبه بندی گوگل صحبت شده است. بسیاری از سئوکاران تنها بر روی محتوا و سئوی درون صفحه تمرکز کرده اند و از اثر بک لینک ها پیوندها غافل شده اند . اما آیا آنها همه چیز را در مورد پیوندها می دانند؟

 

گوگل تایید کرد که لینک ها مهم هستند

گوگل گفت لینک ها در کنار محتوای عالی، فاکتور رتبه بندی هستند. دریافت رنک بالای گوگل بدون لینک سازی سخت است.

 

گوگل بیش از هر چیزی به لینک ها اهمیت می دهد و شما هم  باید همینطور باشید.

 

فیلتر هرزنامه الگوریتم پنگوئن گوگل اکنون بخشی از الگوریتم اصلی گوگل است و به صورت ریلتایم کار می کند.

 

در نظر داشته باشد که لینک ها می توانند برای رتبه بندی سایت شما مخرب باشند و شما باید از این خطر آگاه باشید.

 

توسعه پیوند پیشرفته

امروزه لینک بیلدینگ به یک عمل حرفه ای تبدیل شده است. چرا منابع زیادی را صرف پیوندهایی می‌کنید که به شما آسیب می‌رسانند؟ آیا می دانستید که می توان تاثیر و ریسک یک رابطه بک لینک را قبل از ایجاد آن شبیه سازی کرد؟

 

 

 

منظور شما از بک لینک چیست؟

وقتی به یک بک لینک اشاره می کنیم، منظور ارجاع از یک صفحه وب دیگر به صفحه وب خود شماست. این پیوندها در تعیین محبوبیت (یا اهمیت) وب سایت شما برای موتورهای جستجو مانند گوگل بسیار مهم هستند.

 

چرا لینک بیلدینگ مهم است؟

 

زیرا لینک ها عامل رتبه بندی شماره 1 گوگل هستند

زیرا لینک ها وب هستند

زیرا پیوندها به محتوای عالی اشاره می کنند (که شایسته رتبه بندی خوب است)

زیرا لینک ها قدرت را منتقل می کنند

زیرا لینک ها از اعتماد عبور می کنند

زیرا گوگل تایید کرده است که یافتن یک وب سایت بدون لینک های برگشتی غیر طبیعی است

زیرا گوگل از طریق لینک ها وب سایت شما را کشف می کند

 

اما وقتی می گوییم پیوندها مهم هستند، آن را از ما ندانید، آن را مستقیماً از Google بدانید

 

آیا همه بک لینک ها  یکسان هستند؟

عبارت «هرچه بیشتر، بهتر» برای بک لینک ها   استفاده نمی شود. حداقل تا زمانی که “بیشتر” به معنای پیوندهایی است که خریداری می کنید بدون اینکه بررسی کنید آیا برای وبسایت شما بک لینک  خطرناکی هستند یا خیر.

بک لینک های ضعیف یا خطرناک به هیچ وجه به رتبه بندی شما کمک نمی کنند. حتی می تواند به بدترین شکل ممکن پیش برود. این پیوندها می توانند برای شما یک مجازات گوگل را به همراه داشته باشد و آن از دست دادن ترافیک از گوگل باشد.

 

پس به خاطر داشته باشید : لینک ها اصلا شبیه هم نیستند.

 

 

قوانین گوگل در مورد ساخت لینک چیست؟

از آنجایی که همه لینک ها با هم برابر نیستند، هنگام شروع یک کمپین لینک بیلدینگ باید بسیار مراقب باشید. پیوندهایی برای کسب و کار خود، برای مشتریان تان ایجاد کنید و آنها را به هم ارتباط دهید و برای آنها محتوای عالی تهیه کنید. واکنش مثبت کاربران شما باعث میشود تا گوگل شما را در نتایج جستجو نگه بدارد و کسب و کار شما بدین وسیله رشد خواهد کرد.

 

مطمئن شوید که لینک هایی که می سازید طبیعی هستند و گوگل به این نتیجه نرسیده است که شما سعی در دستکاری الگوریتم جستجوی خود دارید.

 

هر پیوندی که برای دستکاری رتبه صفحه یا رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل باشد، ممکن است بخشی از یک طرح پیوند و نقض دستورالعمل های وبمستر گوگل در نظر گرفته شود. این شامل هر رفتاری است که پیوندهای سایت شما یا لینک های خروجی از سایت شما را دستکاری می کند. (دستورالعمل های کیفیت گوگل)

 

ما دستورالعمل‌های کیفیت Google را در مورد طرح‌های پیوند توضیح می‌دهیم تا تصویر واضحی از نحوه ایجاد پیوندهای با کیفیت بالا و نحوه دوری از ایجاد پیوندهای بد به شما ارائه دهیم.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *